Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vás seznámili s činností

volejbalového oddílu Sokola Dobřichovice.

 

Volejbalový oddíl se v současné době skládá celkem z pěti družstev - dvou mládežnických, družstva žen a mužů skupiny A a B. Zcela výjimečnou pozici má družstvo mužů A, které se v roce 1998 dokázalo probojovat do 1. ligy a v následujících sezónách v této soutěži obsadili vždy nejhůře čtvrté místo.

Volejbal se tímto stal v Dobřichovicích a širokém okolí jasně nejpopulárnějším sportem a společenským fenoménem celorepublikového významu. Mistrovská utkání navštěvuje pravidelně okolo 200 - 300 lidí, kteří vždy vytvoří v hale bouřlivou atmosféru. O výsledcích pak pravidelně informují české deníky.

Dobřichovice jsou také centrem organizace volejbalových turnajů všech věkových a výkonnostních kategorií. Probíhají zde mezinárodní turnaje a mistrovství ČR na antuce tzv. antuková liga.

Pro návštěvníky utkání a celého areálu vybudoval volejbalový oddíl formou brigád na vlastní náklady příjemné barové posezení. V současné době připravujeme za pomoci sponzorských příspěvků rekonstrukci haly tak, aby diváci měli v příštím roce z volejbalového utkání ještě lepší zážitek.

Sportovní areál Sokola Dobřichovice využívají kromě široké sportovní veřejnosti též obchodní či jiné podnikatelské subjekty. Nabízí se možnost využití služeb pensionu se 47 lůžky, ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Pension má vlastní školicí středisko se sportovišti, včetně sauny a posilovny. K sportovnímu areálu Sokola patří dále dvě sportovní haly, fotbalové hřiště, tenisové dvorce a čtyři kurty na volejbal či nohejbal a kurt na plážový volejbal.

Přitažlivost areálu je umocněna výhodnou polohou, kde můžete být za 20 minut autem či vlakem z Prahy. Dobřichovice jsou také oblíbeným východiskem pěších nebo cyklistických túr na hřebeny Brd, na hrad Karlštejn, nebo do Českého krasu. K dalším zajímavým místům v okolí patří Velká a Malá Amerika, Koněpruské jeskyně a Srbsko.

Mezi aktivity volejbalového oddílu neodmyslitelně patří práce s mládeží, rozvoj sportovních aktivit v regionu, údržba a rekonstrukce sportovišť za účelem zpřístupnění sportu široké veřejnosti. Vzhledem k rostoucí popularitě tohoto sportu i u školních dětí si dovolujeme obrátit se na Vás s možností sponzorské spolupráce.

Pro sponzory je možnost využití celého sportovního areálu s pensionem. Využití reklamních ploch na propagaci a zviditelnění Vaší společnosti v rámci aktivit spojených s Dobřichovickým volejbalem. Reklamu či billboard lze umístit v okolí hlavní silnice (směr Praha - Karlštejn), do sportovní haly, na zeď či palubovku. Logem sponzora mohou být také označeny dresy hráčů. Pro generálního sponzora se nabízí možnost vstupu do jména oddílu.

 

 

volejbalový oddíl Sokol Dobřichovice

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode